Elektroninė vietinės rinkliavos už komunalines atliekas aptarnavimo sistema.

Kokias atliekas rūšiuotumėte?

 


STT logo
Pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnams apie korupcijos atvejus gali ne tik visą parą veikiančiais „karštosios linijos“ telefonais (8 5) 266 33 33 ir (8 5) 266 3379, taip pat el. paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307, palikdami žinutę interneto tinklalapyje www.stt.lt arba atvykę į bet kurį STT padalinį. Besikreipiančiųjų pageidavimu, STT garantuoja jų anonimiškumą.

Atliekų išvežimo grafikai

2018 m.

 

2017 m.

 

 

 

Pastabos:

-         Stambiagabarites atliekas daugiabučių namų gyventojai turi palikti prie kolektyvinių mišrių komunalinių atliekų konteinerių, o individualių valdų gyventojai prie važiuojamosios kelio dalies (kur įprastai paliekami konteineriai ištuštinimui) iš vakaro arba iki 700 val. ryto nustatyto maršruto dieną.

-         Atkreipiame dėmesį, kad neturint galimybės didžiųjų atliekų palikti surinkimo vietose, jų surinkimo dieną, atliekas galima pristatyti į Ankštakių didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę darbo laiku: II-V 9:00-18:00 val., VI 10:00-14:00 val. Ankštakių aikštelės telefonas pasiteirauti: 8-630-08993.

-         Primename, kad kiekvienas rajono gyventojas, mokantis Vietinę rinkliavą už atliekų tvarkymą, gali nemokamai į Ankštakių aikštelę atiduoti iki 5 vnt. naudotų padangų (iki 1,2 m) ir 250 kg statybinių atliekų, per metus.

-          Konteineriai iš individualių valdų išstumiami prie gatvės arba sutartos su vežėju jų paėmimo vietos iki 700val. ryto nustatyto maršruto dieną.

-          Primename, kad į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius draudžiama pilti žemės gruntą, želdynų ir želdinių priežiūros ir tvarkymo atliekas, statybos ir griovimo atliekas, chemines buities, apdailos ir kitas medžiagas, skystas atliekas, degančias ar karštas atliekas antrines žaliavas, pavojingas atliekas.

-          Dėl sulūžusio konteinerio pakeitimo, neišvežtų atliekų, dėl naujo konteinerio suteikimo prašome kreiptis el. p. atliekos@kretkom.lt , nurodant problemą ir kontaktinius duomenis.

-          Bendra informacija teikiama tel. nr. (8 445) 78608, el. p. info@kretkom.lt arba adresu Vytauto g. 118, Kretinga.

ŽALIŲJŲ ATLIEKŲ (ŠAKŲ) IŠVEŽIMO GRAFIKAS